Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvesi 250 Gr

Fiyat :
15,00 TL-12,75 TL
Adet :
guvenlihizli
 • Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvesi 250 Gr

  Kültürümüzün temeli niteliğinde olan Türk kahvesinin bambaşka ve özel bir versiyonu da Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvesi. Damla sakızının ferahlatıcı aroması ve Türk kahvesinin kült değeri ile bir araya geliyor. Bu muhteşem birleşim kahve severlerin vazgeçilmezi olmaya aday.
  Damla sakızı severleri ve kahve tiryakilerini bir fincanda toplayan lezzet Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvesi
  Yoğun damla sakızı aroması ve Türk kahvesinin benzersiz lezzeti ile Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvesi vazgeçilmeziniz olacak. Damla sakızının ferahlatıcı etkisi ilk yudumdan itibaren sizi etkisi altına alacak bir lezzet Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvesi.
  Uzun aromanın sırrı, saklayış şeklinizde saklı
  Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvesi’ni ilk yudumladığınız andan itibaren bu benzersiz lezzeti sık sık içmek isteyeceksiniz. İlk aldığınız etkiyi daima alabilmeniz için Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvesini saklayış şekliniz çok önemli. Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvesini uzun süre aromasını taze saklayabilmek için serin ve kuru yerde ağzı kapalı ambalajında saklamaya özen gösteriniz.
  Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvenizi bir de bu püf noktaları ile deneyimleyin. Vazgeçemeyeceksiniz!
  Kullanacak olduğunuz Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvenizin taze olması. Burada bahsettiğimiz üzere saklama koşullarına özen gösterilmesi gerekmektedir.
  Kullanacak olduğunuz suyun klorlu olmaması önemli bir nokta. Bu yüzden Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvenizi yaparken içme suyu kullanmanız kahvenizin köpüklü olmasını sağlayacaktır.
  Kullanacak olduğunuz suyun, soğuk olması da köpüğünüzün fazla olmasında yarar sağlayacaktır.
  Cezvenizi ocağa koymadan önce hafif karıştırarak Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvenizi, suyun ve şekerin birbirine karışmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede yumuşak bir kıvam elde edeceksiniz.
  Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvenizi, ocağa aldıktan sonra ara ara karıştırın, hızlı ve sert bir karıştırma kahvenizin köpüğünü dağıtacağını aklınızda bulundurun.
  Ardından kahvenizi hafif kabarınca üstündeki köpüğü fincanlara dağıtabilirsiniz.
  Kahvenizin fazla kaynamasını beklerseniz, köpüğünüzü dağıtabilirsiniz. Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvenizi çok fazla kaynamadan fincanlarınıza yavaşça kenarından koymalısınız. Hızlı ve ortadan kahvenizi koymaya çalışırsanız olan köpüğünüzü kaybedebilirsiniz.
  Kahve tutkunlarının ve damla sakızının ferahlatıcı etkisine bayılanların bir numarası olan Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvesini mutlaka deneyimlemelisiniz. Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvenizi ruhunuzu saracak.

TAVSİYE ÜRÜNLER

Bilgilendirme
Ürün Sepete Eklendi.Sepete Git