Ceviz Çeşitleri

Kabuklu Ceviz ve Ceviz İçi

Zeka gelişimi üzerinde etkisi en fazla olan kuruyemişlerden olan cevizi sağlığımız açısından hergün 4-5 adet tüketmemiz gereklidir. Araştırmalara göre günde 4-5 yani ortalama 45 gr ceviz tüketen kişilerin hastalanma olasılıklarının daha az olduğu görüştür.

Sitemiz üzerinde organik olarak yetiştirilen Çorum Oğuzlar cevizini sizlerle buluşturmaktayız. Ceviz alırken içinin beyaz olması ve doğal olmasına dikkat edilmeli özellikle yöresel cevizler tercih edilmelidir. Ayrıca kısa sürede tüketilmeyecekse kabuklu ceviz tercih edilmesi daha doğru olacaktır 1-2 yıl kadar uygun ortamda herhangi bir bozulma olmaksızın kabuklu cevizlerinizi saklayabilirsiniz.

Günde 4-5 adet cevizi kırıp taze taze tüketen kişiler günlük omega-3 ihitiyaçlarını karşıladığı için damar tıkanıklıkları ve kalp rahatsızlıklarına yakalanma risklerinin daha az olduğu gözlemlenmiştir. Organik kabuklu ve kabuksuz cevizlere bir tıkla sitemizden hızlıca sipariş verebilir kuruyemis.com güvencesiyle sağlık bir şekilde tüketebilirsiniz.

 

Bilgilendirme
Ürün Sepete Eklendi.Sepete Git