Kuru Meyveler Çeşitleri

Kuru Meyve
Sağlığımız açsından oldukça faydalı olan kuru gıdalardan olan kuru meyveler birçok kişi tarafından oldukça sevilmektedir ve her mevsim tüketilmektedir. Özellikle çocuklarımız beslenme çantasından eksik etmememiz gereken kuru meyveleri sitemiz üzerinden güvenle temin edebilirsiniz.

Kuru Meyve Çeşitleri
Kuru meyvelerin birçok çeşidi bulunmakta bunlardan en sevilenleri kuru üzüm, kuru kayısı, gün kurusu kayısı, dut kurusu, kuru incir ve hurmadır. Bunların dışında tropikal kuru meyvelerde bulunmaktadır. Kivi kurusu, portakal kurusu, limon kurusu, goji berry, pomelo kurusu gibi ürünleri sitemizde kuru meyveler kategorisinde bulabilirsiniz.

Kuru Meyvelerin Faydaları
Özellikle kış aylarında hem çiğ olarak hemde komposto olarak tüketebileceğimiz kuru meyveler soğuk havalarda vücut direncimizi artırarak hastalanmamızı sağlar. Vitaminler ve antioksidanlar açısından zengin olan kuru meyveler yaşlanmayı geciktirir ayrıca sağlıklı bir atıştırmalıktır.
Kuru Meyve Fiyatları
Kuru meyve fiyatları ürünlerin kalitesine ve büyüklüklerine göre sınıflandırılmaktadır. Sizlerle en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla buluşturmayı amaçlıyoruz.

 

Bilgilendirme
Ürün Sepete Eklendi.Sepete Git