Leblebi Çeşitleri

Kuruyemiş çeşitleri arasında ayrı bir yeri olan leblebi özellikle çorum leblebisi olarak bilinir. Leblebinin birçok çeşidi bulunmaktadır en bilinenleri sarı leblebi ve çocukların çok sevdiği şekerli leblebidir. Ayrıca fiyatlarının da uygundur.

Leblebi Çeşitleri
Leblebinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Sitemiz üzerinde 19 çeşit leblebiye ulaşabilirsiniz. Bu leblebilerden ilk ve en popüler olanı meşhur Çorum sade leblebisidir. Diğer leblebi çeşitlerine baktığımızda ise acılı leblebi, turlu leblebi, Mevlana şekerli leblebi, soslu leblebi, sarımsaklı leblebi, çikolatalı leblebi, köy leblebisi, soyalı leblebi, gevrek leblebi, pamuk leblebi gibi çeşitlerine online kuruyemiş satış sitemizden erişebilirsiniz. Her zaman taze ve kıtır kıtır tüketebilirsiniz.

Leblebi Fiyatları ve Yararları
Hemen hemen hepimizin çok sevdiği leblebi hem fiyatları açısından uygun hem de mide dostu bir çerez türüdür. Leblebi fiyatları genel olarak kalitesine göre değişmekle birlikte çok pahalı bir kuruyemiş değildir. Mide rahatsızlığı olanlar ve diyet yapanlar için en çok tavsiye edilen kuruyemiş sarı leblebidir. Özellikle Sarı Çorum leblebisi en lezzetli olanlarındandır.

 

Bilgilendirme
Ürün Sepete Eklendi.Sepete Git